ДІЯЛЬНІСТЬ Студентської ради ХНУ здійснюється за наступними напрямками:

  1. Відділ PR та зовнішніх зв’язків.

Займається безперервним інформуванням студентства у соцмережах, налагоджує партнерські зв’язки з місцевими організаціями, інформаційно підтримує й висвітлює на своїх сторінках проведення заходів всіх сфер суспільного життя університету. 

  1. Відділ з питань освіти та розвитку студентства.

Передбачає постійний моніторинг якості освітнього процесу, отримує, обробляє й реалізовує побажання студентства щодо покращення й модернізації освіти. Розробляє профорієнтаційні заходи. Залучає студентство до проведення освітніх та літературних вечорів,  розглядає й підтримує можливі перспективи позауніверситетських освітніх проектів. 

  1. Відділ соціальної роботи та волонтерства. 

Займається організацією зі збору іграшок та корисних речей, коштів для дитячих будинків Хмельницького та області. Спільно із благодійними організаціями міста проводяться акції, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної Війни тощо.

  1. Відділ туризму та здорового способу життя.

Організовує екскурсійні поїздки мальовничими куточками України. Пропагує здоровий спосіб життя серед студентства проведенням акцій до Дня здоров’я, Дня солідарності з ВІЛ-інфікованими, Дня миру, руханок, студентських «суботників».

  1. Відділ культурно-масової роботи.

Забезпечує організацію ряду заходів, серед яких: День працівника освіти, День студента, 8 березня, Дні народження факультетів, студентські вечори, флеш-моби, кінотеатр під відкритим небом, а також співпрацює з Центром культури та естетичного виховання.

Студентська рада ХНУ – це широкий спектр можливостей для студентів! Студенти, які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням з кожним.

Якщо ти активний та креативний, хочеш навчитись організовувати яскраві заходи, дізнатись багато нового про університет в якому навчаєшся, маєш амбіції та хочеш їх успішно реалізувати, знайти друзів та просто бути в центрі подій, тоді ДОЛУЧАЙСЯ до команди Студентської ради. Ми зробимо так, що твоє студентське життя не буде обмежуватись лише конспектами і підручниками!